معرفی مختصر راشن باخ

راشن باخ برندی است تحت لیسانس شرکت معتبر آلمانی که در کشور چین تولید انبوه می شود و به بیش از ۴۰ کشور دنیا صادر می شود. این شرکت با سابقه طولانی، فعال در زمینه تولید لوازم لوکس آشپزخانه استاگر شما قصد خرید ظروف پخت و پز با جنس بدنه ی آلومینیوم آلیاژی و پوشش گرانیت یا سرامیک که مجموعه ی این ها در بازار به چدن معروف است را داشته باشید، یکی از گزینه های انتخابی شما می تواند راشن باخ باشد. ظاهرا این برند با تولید آلومینیوم های آلیاژی با کیفیت بالا و پوشش های سرامیکی و گرانیتی در بازار ظروف پخت و پز حرف های زیادی برای گفتن دارد.

بهداشت و استاندارد راشن باخ

اولین موضوعی که راجع به سرویس قابلمه های راشن باخ می توان به آن اشاره کرد و در خرید هر وسیله ای مهم است انطباق آن با استانداردهای جهانی و استفاده از مواد با کیفیت در ساخت آن است. در میان تولیدات غیر استانداردی که همچنان بدون مجوز قانونی به فروش می رسند این موضوع می تواند نکته ای باشد برای جلب اعتماد مشتری، سپس بقیه موارد را برای انتخاب بررسی کند.

خط تولید، طراحی و ساخت راشن باخ

اینکه راشن باخ تحت لیسانس آلمان است و در چین تولید می شود شاید موضوعی باشد که خریدار را کمی دچار تردید کند، اما نکته ای که مهم است و این تردید را کم و کمتر می کند این است که در کشور چین مونتاژ می شود و مواد اولیه آن ساخت کشور آلمان است و راشن باخ سعی کرده با این موضوع اعتماد مشتری را بیشتر جلب کند.

راشن باخ برای رنگ بدنه ی قابلمه ها از رنگ مخصوص صنایع غذایی استفاده می کند که مقاوم در برابر حرارت است و تهدیدی برای سلامتی به شمار نمی رود.

نکته ای که مشتریان این برند را در یک نگاه جذب می کند ظاهر محصولات آن است. زیبایی ظاهری تولیدات راشن باخ و طراحی ارگونومیک دسته های ظروف، موضوعی است که خریداران در اغلب مواقع از آن احساس رضایت داشته اند.

سرویس قابلمه گرانیتی - سرویس قابلمه سرامیکی - کفگیر و ملاقه - دستگیره سیلیکونی

بیشتر تولیدکنندگان قابلمه هایی با جنس بدنه ی آلومینیوم آلیاژی معروف به چدن، درب های پیرکس را مدنظر قرار می دهند، راشن باخ هم از این قاعده مستثنی نیست، نکته ای که این برند همیشه رعایت کرده درب ِدارای واشر سیلیکونی بهداشتی و مقاوم به حرارت است، این نوع واشر خطر شکستن درب را حتی در صورت زمین افتادن کاهش می دهد. سیستم تخلیه بخار جدید در واشر درب ها نیز به صورت کنترل فشار طبیعی طراحی شده است، این طراحی بسیار جالب توجه است. به همراه تمامی سرویس های راشن باخ، سِت کامل کفگیر و ملاقه و یک جفت دستگیره ی سیلیکونی است که این موضوع برای خریدار قابل توجه و خوشایند است.

پوشش های ارائه شده توسط راشن باخ

راشن باخ برای پوشش های سرامیکی و گرانیتی از مواد مرغوب و بهداشتی و با کیفیت استفاده می کند. اما موضوعی که در مورد پوشش سرامیکی تمام برندهای موجود در بازار مطرح است نچسبی این پوشش است. سرامیک مقاومت خوبی در برابر سایش و حرارت دارد اما بعد از مدتی استفاده نچسبی آن به مرور کم و کمتر می شود. این موضوع در مورد قابلمه سرامیکی  راشن باخ هم صادق است و راشن باخ هم به مانند دیگر برندها نتوانسته این موضوع را بهبود بدهد، شاید به همین خاطر به تولید سرویس های قابلمه گرانیتی روی آورده است.


۸۰%
بهداشت و سلامت
۸۰%
میزان نچسبی
۸۰%
مقاومت در برابر حرارت
۸۰%
مقاومت در برابر سایش
۷۰%
مقاومت برابر ضربه
۸۰%
زیبایی
۷۰%
دوام بدنه

۷۰%
دوام رنگ
۷۰%
دوام کف
۹۰%
دوام لبه
۸۰%
دوام دستگیره
۴۰%
قیمت مناسب