تاریخچه ی زرساب

در سال ۱۳۶۱ شرکتی تحت عنوان زرساب با ارائه ی ظروف آشپزخانه پا به عرصه ی ظهور گذاشت که امروزه جزء بهترین های این زمینه در ایران مشغول به فعالیت است و همکاری گسترده ای هم با فروشگاه های زنجیره ای دارد.

موارد به کاربرده شده در محصولات زرساب

این شرکت در زمینه ی ظروف پخت و پز، سرویس و تولید تکِ قابلمه، از آلومینیوم آلیاژی و آلومینیوم خالص بهره می بَرد و مطابق با استانداردها، پوشش های تفلون، سرامیک و گرانیت را با کیفیتی بسیار خوب و مطلوب روی بدنه های آلومینیومی پیاده می کند.

قابلمه زرساب

دستگیره ی باکالیتی و سیلیکونی که زرساب روی محصولات خود سوار می کند، حمل قابلمه از روی حرارت را راحت می سازد. جنس این دسته ها از مزایای تولیدات این شرکت به شمار می آید. اما با وجود این مزیت، شل شدن های مداوم پیچ دستگیره را نمی توان نادیده گرفت.

این شرکت با استفاده از پوشش PTFE شرکت ایلاگ سوئیس که به لحاظ کیفیت جزء بهترین هاست، سرویس های تفلون را تولید می کند. موضوع کیفیت در مورد پوشش های سرامیک و گرانیت هم صادق است. اما کاهش تدریجی نچسبی سرامیک در مورد این برند هم موضوعی انکار ناپذیر است. ناگفته نماند که به دلیل استفاده از سرامیکِ رنگ ِروشن، بستری برای لک گرفتن توسط مواد غذاییِ رنگی مانند زرشک و زردچوبه فراهم می شود که رنگ کرمِ روشن هم رنگ انتخابی زرساب است. نکته ی جالب توجه در مورد زرساب و تولیدات سرامیکی آن این است که مانند تابان جزو معدود برندهایی است که این پوشش را نه فقط روی بدنه ی آلومینیوم آلیاژی یا دایکاستی که روی آلومینیوم خالص هم پیاده سازی می کند. آلومینیوم خالص همان قابلمه ها با قطر کمتر و نازک است که معمولا با پوشش تفلون در بازار وجود دارد.

در مورد رنگ هایی که این شرکت روی بدنه ی قابلمه ها استفاده می کند باید گفت که از نوع رنگ های پودری است که متاسفانه اثر سر رفتگی غذا روی آن می ماند. زرساب می تواند این ضعف را با جایگزین کردن رنگ های سیلیکونی برطرف کند که تا به امروز این اتفاق نیفتاده و احتمالا گران بودن این رنگ ها دلیل این موضوع می باشد. با تمام این صحبت ها، چیزی که اغلب چندان به چشم خریدار زرساب نمی آید، ظاهر تولیدات این شرکت است. این به معنای ظاهر نامناسب و زشت نیست، اما در کنار تولیدات خارجی که زرساب با آن ها به رقابت پرداخته مشتری انتظار ظاهری زیباتر و شکیل تر را دارد که تا به امروز توسط این شرکت محقق نشده.

گارانتی و تبلیغات زرساب

قابلمه زرساب

گارانتی زرساب بسیار مطمئن بوده و خدمات پس از فروش بسیار خوبی را ارائه می هد که این موضوع اعتماد بسیاری از مشتریانش را جلب کرده. زرساب برندی است که حضور فعال و گسترده ای در نمایشگاه ها دارد و هزینه های زیادی صرف تبلیغ برند و محصولات متنوع خود می کند که شاید همین موضوع عامل گران بودن محصولات این شرکت باشد.


۷۰%
بهداشت و سلامت
۸۰%
میزان نچسبی
۷۰%
مقاومت در برابر حرارت
۸۰%
مقاومت در برابر سایش
۸۰%
مقاومت برابر ضربه
۶۰%
زیبایی
۸۰%
دوام بدنه

۸۰%
دوام رنگ
۸۰%
دوام کف
۶۰%
دوام لبه
۷۰%
دوام دستگیره
۶۰%
قیمت مناسب