تاریخچه ی عروس تفلون

عروس تفلون در سال ۱۳۷۳ در حالی که برندهایی دیگر مشغول به فعالیت در عرصه ی ظروف پخت و پز بودند تاسیس شد تا وارد میدان رقابت با آن ها شود. عروس تفلون هم مانند رقبای خود با تولید قابلمه و سرویس هایی با بدنه ی آلومینیوم خالص و با پوشش تفلون پا به این عرصه گذاشت.

موارد به کاربرده شده در محصولات عروس تفلون

شاید اولین نکته ای که در مورد تولیدات این شرکت می توان مطرح کرد که نقطه ی قوت بزرگی برای آن به شمار می رود تنوع محصولات است. عروس محصولات بسیار متنوعی را در خط تولید خود دارد. زمانی که قابلمه هایی با بدنه ی آلومینوم آلیاژی معروف به چدن وارد بازار شد، عروس هم از این غافله عقب نماند و تولید سرویس های دایکاست را هم در دستور کار خود قرار داد و سرویس های دارای بدنه ی آلومینیوم آلیاژی را با پوشش تفلون و سرامیک روانه ی بازار کرد.

اگر بخواهیم در مورد کیفیت پوشش های تفلون و سرامیک مورد استفاده ی این شرکت صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنیم که تا به امروز در این زمینه گوی سبقت توسط رقبای داخلی عروس ربوده شده. این به معنای کیفیت نامطلوب عروس نیست. اما باید گفت برای بهبود و ارتقای کیفیت پوشش های محصولاتش و عقب نماندن از رقبایش شاید نیاز باشد از مواد بهتر و مطلوب تری استفاده کند.

در مورد دستگیره های محصولات عروس تفلون هم باید گفت که نکته خوب و مهم بازهم تنوع دستگیره هاست اما اینکه از بهترین کیفیت برای دستگیره های باکالیتی بهره نجسته نکته ای است که باید به آن هم اشاره کرد.

قابلمه تفلون عروس

عروس تفلون جزء معدود برندهایی است که سرویس هایی طرحدار و دکورال که زیبایی جالب توجهی دارند به بازار ارائه می دهد. اما به دلیل استفاده از رنگ های پودری در بدنه ی محصولاتِ این شرکت نمی شود انتظار دوام بالا را داشت، چرا که رنگ های پودری به هنگام استفاده نسبت به رنگ های سیلیکونی احتیاط بیشتری می طلبند. تیره شدن تدریجی رنگ قابلمه ضعفی است که قابل اغماض نیست.

عروس تفلون برندی است که تکنولوژی را خوب رصد می کند و تا حدی محصولاتش را مطابق روز تولید می کند که این موضوع در ظاهر و زیبایی محصولاتش محسوس تر است.

قیمت های خوب محصولات عروس تفلون از مزایای چشم گیر این برند است. اما در مورد گارانتی به صورت سختگیرانه ای عمل می کند. به گفته ی عروس این شرکت گارانتی یک ساله ارائه می دهد اما گارانتی به شکل رسمی و مطلوب نیست که این موضوع چندان برای مشتری خوشایند نیست.


۶۰%
بهداشت و سلامت
۷۰%
میزان نچسبی
۶۰%
مقاومت در برابر حرارت
۶۰%
مقاومت در برابر سایش
۶۰%
مقاومت برابر ضربه
۶۰%
زیبایی
۷۰%
دوام بدنه

۵۰%
دوام رنگ
۵۰%
دوام کف
۶۰%
دوام لبه
۷۰%
دوام دستگیره
۸۰%
قیمت مناسب