سرویس قابلمه برناکو

امروزه برندهایی زیادی هستند که ظروف پخت و پز تولید و یا وارد می کنند و در این عرصه حرف هایی برای گفتن دارند.

ما به دفتر برناکو ، یکی از این برندها رفتیم و سئوالات خود را از سرکار خانم “بادل” مدیر فروش و مدیر بازرگانی برناکو پرسیدیم، که در این بخش پرسش و پاسخ ها را خواهید خواند:

 

 • خانم بادل شرکت از چه سالی تاسیس شده و از ابتدا تا به امروز فعالیت های شرکت در چه زمینه هایی بود؟

برناکو از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرد. ما ظروف پخت و پز درجه یک از چین وارد میکنیم، هر روز ویترین محصولات ما گسترده تر می شود، ابتدا این ویترین محدودتر بود، اما امروزه ما زودپز، آبمیوه گیری و حتی جارو برقی را در سبد کالایی خود داده ایم.

 • بلاکو که روی دکورهای محصولات داخل دفتر کار نوشته شده چیست؟

بلاکو نام پیشین برند ماست، ما پیش از این با نام بلاکو فعالیت داشتیم.

 • ظروف پخت و پز شما با چه جنس بدنه، پوشش و دستگیره ای تولید می شوند؟

سرویس های قابلمه، تابه‌های رژیمی، تابه و قابلمه های تکی تولید برناکو از آلومینیوم آلیاژی هستند. دستگیره ها هم سیلیکونی هستند. بدنه ی قابلمه ها هم از جنس رنگ سیلیکونی است.

 • روکش (پوشش) داخلی محصولاتتان از چه جنسی هستند؟

تابه رژیمی های برناکو دارای روکش تفلون هستند، بعضی از سرویس ها روکش سرامیکی دارند، بعضی دیگر از سرویس ها سرامیک ماربل هستند، به صورت دون دون روی آن سرامیک پاشیده شده است، و بعضی دیگر هم گرانیتی هستند.

 • گرانیت به نوعی پوشش تازه وارد است، می شود کمی بیشتر راجع به گرانیت برناکو توضیح دهید؟

در بازار سرامیک ماربل را به نام گرانیت عرضه می کنند، اما برناکو گرانیت واقعی را به فروش می رساند، سنگ گرانیت همچون سنگ پا را خرد و پودر کرده و از آن به عنوان پوشش استفاده می کند. به همین دلیل برجستگی آن محسوس است و قابلمه ای با سایز مشخص و پوشش سرامیک، سبک تر از همان قابلمه با همان سایز اما با پوشش گرانیت برناکو است.

 • میزان نچسبی پوشش هایی که به آن ها اشاره کردید چگونه است؟

تفلون در کل بهترین نچسبی موجود در بازار را دارد، سرامیک ماربل برناکو که سفید رنگ است نچسبی خوبی دارد، سرامیک مشکی ها هم طبق معمولِ تمامی سرامیک ها نچسبی مطلوبی ندارند، گرانیت های توسی که در واقع اصل گرانیت است چندان نچسب نیستند و هنگام آشپزی حتما به کمی روغن نیاز هست.

 • قابلمه، سرویس و یا تابه ای از جنس بدنه ی آلومینیوم خالص ندارید؟

خیر، به جز این ها زودپزها از جنس استیل نگیر هستند.

 • مواد اولیه شما تولید چه شرکت و چه کشوری است؟

همان طور که گفتیم محصولات از نوع مرغوب چینی هستند و در آنجا تولید می شوند، نوع پوششی که استفاده می کنیم برای شرکت پیفلون PFLUON است.

 • محصولات تولیدی شما گارانتی دارند؟ در صورت داشتن گارانتی به چه شکل و چه مدت خدمات ارائه می دهید؟

بله، تمامی محصولات برناکو دارای ضمانت نامه ی یک ساله هستند، گارانتی به این شکل است که مثلا اگر پوشش توسط جسمی تیز و عدم مراقبت خش بیفتد گارانتی تعلق نمی‌گیرید، اما اگر روکش داخلی پوسته پوسته شود و مشکلات این چنینی که نشانه ی عدم مرغوبیت است برای کالا پیش بیاید گارانتی تعلق می گیرید، که خوشبختانه مشکلات از این دست بسیار کم برای برناکو اتفاق می افتد.

 • کالاهای شما در سرتاسر ایران عرضه می شود یا منحصر به تهران است؟

در تهران پخش به صورت مویرگی داریم و در شهرستان به صورت بنکداری نمایندگی داریم.

 • چشم انداز و برنامه های آتی در خصوص تولیداتتان چگونه است؟

چشم انداز برناکوکه به صورت جدی هم برای آن برنامه ریزی کرده این است که تا چندی بعد ۶۰% الی ۷۰% از نیاز آشپزخانه در اقلام ریز را برطرف کند.

 • از نظر شما نقطه قوت ظروف پخت و پزتان چیست که مزیت رقابتی برایتان به شمار می آید؟

تمامی محصولات شرکت برناکو (بلاکو سابق) دارای تایید استاندارد ایران و نیز استاندارد های بین المللی SGS – TUV–GMC –ISO9001  می باشند، همچنین اسپانسر بودن محک که حامی کودکان سرطانی است گواه بر سلامت محصولات برناکو است، در ضمن کف قابلمه های برناکو سه لایه با قابلیت اینداکشن است و حرارت را به صورت یکنواخت پخش می کند.

 • با چه فروشگاه های اینترنتی ای در حال حاضر همکاری دارید؟

در حال حاضر با فروشگاه های اینترنتی چاره و بامیلو همکاری داریم، دیجی کالا هم از راغبان همکاری با ماست که فعلا ما دست نگه داشته ایم.