فیلتر با کلمات کلیدی
فیلتر بر اساس دسته بندی
مرتب کردن بر اساس بررسی
امتیاز نویسنده(0) امتیاز کاربران
ده نکته هنگام استفاده از ظروف تفلون

با توجه به این که تفلون از نچسبی بسیار خوبی برخوردار است، اگر ده نکته ی ساده را همیشه رعایت کنید می توانید تا مدت ها تفلونی خوب و همچنان نچسب در اختیار داشته باشید. در غیر این صورت سرویس قابلمه تفلون شما به زودی آسیب خواهد دید و شما دیگر ظرفی با نچسبی خوب نخواهید داشت.

سرویس قابلمه کاندید
امتیاز نویسنده(0) امتیاز کاربران
کاندید، برند ظروف پخت و پز با بدنه ی آلومینیوم آلیاژی

کاندید، در در سال ۱۳۸۴رسما توسط شرکت آذین گستر شفق به بازار ظروف پخت و پز معرفی شد و این در حالی بود که برندهایی قدیمی ایرانی چون تابان، ظرفیران، زرساب و … و برندهایی خارجی مانند تفال، کرکماز، فیسلر و …  در بازار حرف های زیادی برای گفتن داشتند.

قابلمه تفلون ارزان
امتیاز نویسنده(4) امتیاز کاربران
عرضه ی قابلمه های ارزان قیمت توسط دستفروشان، تهدیدی برای سلامتی

جدیدا در خروجی مترو، بازار و برخی نقاط خیابان دیده می شود ظروفی به نام ظروف تفلون، سرامیک و گرانیت ِ ارزان فروخته می شود . دلیل این ارزانی توسط فروشنده ها تک سایز ماندن و غیر معروف بودن برند آن ها گفته می شود، هرگز باور نکنید!

قابلمه عروس تفلون
امتیاز نویسنده(14) امتیاز کاربران
عروس تفلون و نگاهی به محصولاتش

نکته ای مهم که نقطه ی قوت بزرگی برای عروس تفلون است است تنوع محصولات است. زمانی که قابلمه هایی با بدنه ی آلومینوم آلیاژی معروف به چدن وارد بازار شد، عروس هم از این غافله عقب نماند و تولید سرویس های دایکاست را هم در دستور کار خود قرار داد و سرویس های دارای بدنه ی آلومینیوم آلیاژی را با پوشش تفلون و سرامیک…

قابلمه تفلون تابان
امتیاز نویسنده(1) امتیاز کاربران
نگاهی به محصولات شرکت تفلون تابان

این شرکت تنها از آلومینیوم خالص برای تولیدات خود بهره می برد و اینکه تا به حال قابلمه ای از جنس آلومینیوم آلیاژی و دایکاستی تولید نکرده موضوعی قابل انتقاد باشد. اینکه آلومینیوم خالص سبک تر از آلیاژی است حُسنی انکار ناپذیرو مهم است. اما تولید در راستای میل، علاقه و محبوبیت اکثریت جامعه موضوعی مهم تر است.

سرویس قابلمه چدن - سرویس قابلمه سرامیکی
امتیاز نویسنده(1) امتیاز کاربران
قابلمه چدن معروف چیست؟

چدن بیشترین نامی بود که در راستای جایگزینی برای تفلون به گوش می رسید.مدت ها قابلمه های تفلون جایگاه ویژه ای در آشپزخانه ها داشتند. حرف و حدیث های تایید و تکذیب شده راجع به تفلون باعث شد که صنعت ظروف پخت و پز به فکر ورود کالایی جدید و جایگزین باشد. چدن، خود، فلزی متفاوت است که می توان از آن ظروفی را تهیه کرد.

قابلمه گرانیتی - تابه گرانیتی - سرویس قابلمه گرانیتی
امتیاز نویسنده(8) امتیاز کاربران
قابلمه گرانیتی چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

سرامیک به خوبی معایب تفلون را پوشش داد اما هیچ گاه نتوانست در زمینه ی نچسبی که نقطه ی قوت تفلون بود از آن پیشی بگیرد. لذا پوششی جدید و تلفیقی با حداقل معایب وارد بازار شد که مزایای هردو را در بر دارد. در این راستا پوشش گرانیت بهترین گزینه است.

سرویس قابلمه تفلون
امتیاز نویسنده(1) امتیاز کاربران
همه چیز در مورد قابلمه تفلون

ظروف تفلون نچسبی بسیار خوبی دارند، اما در کنار این نچسبی که برای همه خوشایند است صحبت هایی در مورد مضرات و دردسرهای احتمالی تفلون به گوش می رسد. اما صحبت ها به این معنا نیست که بخواهیم قابلمه های تفلون خود را برای همیشه کنار بگذاریم. نکته ی مهم این است که چگونه تفلونی مرغوب بخریم و از آن استفاده کنیم که سالم باشد؟

استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.©