فیلتر با کلمات کلیدی
فیلتر بر اساس دسته بندی
مرتب کردن بر اساس بررسی
امتیاز نویسنده(0) امتیاز کاربران
گفتگو با برناکو

امروزه برندهایی زیادی هستند که ظروف پخت و پز تولید و یا وارد می کنند و در این عرصه حرف هایی برای گفتن دارند. ما به دفتر برناکو ، یکی از این برندها رفتیم و سئوالات خود را از سرکار خانم “بادل” مدیر فروش و مدیر بازرگانی برناکو پرسیدیم، که در این بخش پرسش و […]

امتیاز نویسنده(0) امتیاز کاربران
ظروف پخت و پز برناکو و ویژگی های آن ها

برناکو سال ۱۳۹۰ پا به عرصه رقابت در زمینه ی ظروف پخت و پز گذاشت، این شرکت ابتدا با نام بلاکو محصول تولید می کرد. برناکودر کشور چین ساخته می شود و از همان سال واردات سرویس های قابلمه، زودپز و لوازم برقی را آغاز کرد و رفته رفته به ویترین محصولات خود افزود.

امتیاز نویسنده(0) امتیاز کاربران
ده نکته هنگام استفاده از ظروف تفلون

با توجه به این که تفلون از نچسبی بسیار خوبی برخوردار است، اگر ده نکته ی ساده را همیشه رعایت کنید می توانید تا مدت ها تفلونی خوب و همچنان نچسب در اختیار داشته باشید. در غیر این صورت سرویس قابلمه تفلون شما به زودی آسیب خواهد دید و شما دیگر ظرفی با نچسبی خوب نخواهید داشت.

امتیاز نویسنده(0) امتیاز کاربران
چند دلیل برای انتخاب سرویس قابلمه گرانیتی

مشکلات ناشی از استفاده ی تفلون و سرامیک موجب شد محصولی که مزایای هردو را پوشش دهد و معایب آن حداقل ممکن باشد وارد بازار شود، گرانیت بهترین گزینه برای این اتفاق بود. اینکه چرا گرانیت بخریم؟ سئوالی است که برای خیلی ها پیش می آید. ما در ادامه چند دلیل جهت این انتخاب برای شما ارائه می دهیم.

سرویس قابلمه فیسلر
امتیاز نویسنده(3) امتیاز کاربران
فیسلر تولید کننده ی ظروف پخت و پز استیل

فیسلر برندی آلمانی که تولیدکننده ی قابلمه، تابه، سرویس، زودپز، کفگیر و ملاقه است و بیشترین مانورش روی جنس استیل است. فیسلر جزء معدود برندهایی است که بدنه ی استیل با پوشش تفلون و سرامیک هم تولید می کند. آلیاژِاستیلی که فیسلر استفاده می کند ضخامت ۱۰/۱۸ سانتیمتر است که دلیلی بر مرغوبیت و کیفیت استیل است.

مقایسه ی جنس های قابلمه ها
امتیاز نویسنده(0) امتیاز کاربران
یک مقایسه برای انتخاب بهترین قابلمه

ده جنس مهم از بدنه و پوشش ظروف پخت و پز وجود دارد که هر یک مزایا و معایبی دارند. اما کار مشکل و سلیقه ای است که بگوییم کدامیک ارجح تر است. هر کسی برای استفاده از ظروف، معیاری چون میزان نچسبی، بهداشت و سلامت، مقاومت برابر سایش و حرارت برایش در الویت است که ما به مقایسه ی این معیارها پرداخته ایم.

سرویس قابلمه استیل - پختن برنج
امتیاز نویسنده(0) امتیاز کاربران
طبخ برنج در قابلمه استیل

هنوز تردید استفاده از قابلمه استیل برای خیلی ها وجود دارد. تنها عاملی که موجب این تردید است نچسبی نه چندان مناسب استیل است. قابلمه های استیل شاید بهترین گزینه برای طبخ آش، خورش و غذاهایی از این قبیل باشند، اما با رعایتی نکاتی می تواند برنج خوبی هم برایتان آماده کنند و تهدیگی خوب در اختیارتان بگذارند.

سرویس قابلمه استیل
امتیاز نویسنده(5) امتیاز کاربران
چگونه قابلمه استیل انتخاب کنیم؟

استیل، جنس بدنه ای از ظروف مخصوصا قابلمه است که مدت زیادی است در بازار جایگاه خوبی دارد. اما اینکه قابلمه های استیل با کف دو لایه و سه لایه چیست، چرا وجود این لایه ها بهتر است وچه نوع استیلی بهتر است و چگونه می شود استیل خوب تر و بهتر را تشخیص داد و تهیه کرد مستلزم داشتن کمی اطلاعات راجع به استیل است.

استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.©